Відбір на ЧС-2022. Фінляндія зрівнялась з Україною і вибила Казахстан з боротьби за вихід на мундіаль — відео

12 жовтня 2021, 19:52

Збірна Фінляндії на виїзді перемогла Казахстан у матчі відбору на чемпіонат світу-2022 та зрівнялася за очками з Україною.

Фінляндія відкрила рахунок на 45-й хвилині, коли Пуккі опинився сам перед воротами і з близької відстані пробив повз голкіпера.

В дебюті другого тайму фінський нападник оформив дубль. Цього разу Пуккі вдало зіграв на добиванні після сейву голкіпера.

Таким чином, Фінляндія набрала вісім очок та зрівнялася за цим показником у турнірній таблиці з Україною, однак поступається «синьо-жовтим» за різницею голів і посідає третє місце.

Казахстан із трьома очками залишився на останньому місці та втратив шанси на вихід на ЧС-2022.

Казахстан — Фінляндія — 0:2
Голи: Пуккі, 45, 48

flashscore.ua

У попередньому турі відбору на ЧС-2022 збірна Фінляндії на власному полі поступилася Україні з рахунком 1:2.