Збірна України з футболу в ефектному стилі перемогла на виїзді Фінляндію у відборі на молодіжне Євро-2021 — відео

9 вересня 2020, 00:07

Молодіжна збірна України з футболу із рахунком 2:0 переграла в гостях команду Фінляндії в кваліфікації на Євро-2021.

Жовто-сині вирішили результат поєдинку за підсумками першого тайму, відкривши рахунок на 22-й хвилині, коли голом відзначився Юхим Конопля.

У доданий час результат став 0:2 після ефектної комбінації гостей, яка почалася зі своєї половини поля — відзначився Данило Сікан.

Тим самим збірна України вийшла на третю позицію групи 8. При одному матчі в запасі вона відстає на 12 очок від лідера Данії та на дев’ять від Румунії.

До фінальної частини молодіжного чемпіонату Європи вийдуть переможці груп, а також команди, які з найкращими показниками посядуть другі місця.

У попередньому турі відбору на молодіжний Євро-2021 збірна України на останніх хвилинах втратила перемогу над однолітками з Данії.