Фіорентина обіграла Інтер в гольовому трилері. Результати суботи у чемпіонаті Італії

23 квітня 2017, 00:52
22 квітня відбулося два матчі 33-го туру чемпіонату Італії з футболу

Фіорентина і Інтер видали феєричний гольовий трилер на Артеміо Франкі, в якому переможцями виявилися "фіалки". Незважаючи на те, що після першого тайму попереду у рахунку був Інтер, у другому Фіорентина переламала гру і до кінця зустрічі вела вже в три м'ячі. В останні хвилини Інтер завдяки двом голам Ікарді замахнувся на камбек, але не вистачило часу.

5:4 - Фіорентина в турнірній таблиці, як і раніше, восьма, Інтер - сьомий.

Фіорентина — Інтер 5:4

Голи: Весіно, 23, 64, Асторі, 63, Бабакар, 70, 79 — Перішич, 28, Ікарді, 34, 88, 90+1

Фіорентина: Тетерушану — Томовіч (Сальседо, 54), Санчес, Асторі — Тельо (Крістофоро, 82), Бадель, Весіно, Міліч — Борха Валеро, Бернардескі (Ілічіч, 58) — Бабакар

Інтер: Ханданович — Д'Амброзіо, Медель, Міранда, Нагатомо (Едер, 73) — Гальярдіні, Кондогбія (Брозович, 76) — Кандрева, Жоао Маріу — Ікарді

На 52-й хвилині Бернардескі не реалізував пенальті (воротар)

Попередження: Асторі, Санчес, Крістофоро — Ханданович

Інший матч ігрового дня в чемпіонаті Італії також вийшов результативним - Аталанта обіграла Болонью з рахунком 3:2.

Аталанта – Болонья 3:2

Голи: Конті, 3, Фройлер, 14, Кальдара, 75 — Дестро, 16, Ді Франческо, 61

Турнірне становище

Таблиця офіційного сайту УЄФА

.png_136
.png_136 Фото:

Нагадаємо, в минулому турі чемпіонату Італії Інтер на останніх секундах втратив перемогу над Міланом.