Фіорентина вийшла на третє місце, Мілан розгромив Сассуоло. Результати матчів чемпіонату Італії

30 вересня 2018, 23:41

В рамках 7 туру чемпіонату Італії Мілан на виїзді розгромив Сассуоло з рахунком 4:1, а Фіорентина завдяки перемозі над Аталантою вийшла на третє місце в турнірній таблиці.

Мілан зусиллями Кессі, який влучно пробив з лінії штарфного, відкрив рахунок у першому таймі. У другій половині зустрічі перевагу гостей подвоїв Сусо, який наважився на удар здалеку. На 60-ій хвилині Кастільєхо красивим ударом у кут воріт поставив господарів у скрутне становище, забивши третій м'яч гостей. На 68-ій хвилині Сассуоло відквитало один м'яч, але наприкінці матчу Сусо оформив дубль і поставив крапку у матчі.

Фіорентина зуміла обіграти Аталанту завдяки голам Верету та Бірагі і вийшла на третє місце чемпіонату. Переслідує флорентійців Інтер, який був сильніший за Кальярі.

Продовжує феєрити польский форвард Дженоа Кшиштоф Пйонтек, який оформив дубль у ворота Фрозіноне, забивши 8-ий гол у чемпіонаті.

Таблиця сайту Myscore.com.ua

В рамках 7 туру чемпіонату Італії Рома та Ювентус здобули одинакові перемоги з рахунком 3:1 у матчах проти Лаціо та Наполі відповідно.