Фонсека висловився щодо перемоги Шахтаря над Динамо в Кубку України

7 квітня 2019, 23:45

Наставник Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував перемогу своєї команди над Динамо в чвертьфіналі Кубка України.

Португальський фахівець назвав гру відмінним видовищем, в якій зустрілися дві великі команди, кожна з яких могла виграти, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

Керманич "Гірників" визнав, що в першому таймі його підопічні виглядали надто пасивно, і це дозволило супернику кілька разів вибігати в небезпечні контратаки.

"У перерві скорегували деталі, і хлопці зрозуміли, що потрібно грати інтенсивніше, в іншому темпі. Другий тайм був повністю за нами. Створили багато моментів, які можна було реалізовувати", - вважає Фонсека.

Разом із тим наставник Шахтаря розкритикував роботу арбітра, який, на його думку, пред'явив занадто багато жовтих карток.

"Це щось не від світу цього! Гра була настільки жахливою, всі билися? Я говорю не тільки про Шахтар - про обидві команди", - зазначив Фонсека.

У чвертьфіналі Кубка України Шахтар з рахунком 4:3 обіграв по пенальті на своєму полі Динамо після того, як основний і додатковий час не виявив переможця - 1:1.