Збірна Франції завдяки дублю Мбаппе перемогла Данію та стала першим учасником 1/8 фіналу ЧС-2022 — відео

26 листопада 2022, 19:57
Франція впевнено лідирує у групі D (Фото:REUTERS/Peter Cziborra)

Збірні Франції перемогла команду Данії з рахунком 2:1 у матчі другого туру чемпіонату світу з футболу та стала першим учасником 1/8 фіналу.

Після безгольового першого тайму Франція відкрила рахунок на 61-й хвилині, коли Мбаппе обігрався з Ернандесом та ударом низом відправив м’яч у сітку.

Данії вдалося відігратися уже через сім хвилин — Крістенсен забив ударом головою після розіграшу кутового.

Проте французи все ж зуміли вирвати перемогу за чотири хвилини до завершення основного часу, коли Грізманн навісив на дальню стійку, а Мбаппе замкнув м’яч у ворота, оформивши дубль.

Таким чином, Франція забезпечила собі місце у 1/8 фіналу, де зіграє з якоюсь зі збірних групи С.

Франція — Данія 2:1
Голи: Мбаппе, 61, 86 — Крістенсен, 68