Збірна Франції в серії пенальті сенсаційно поступилася Швейцарії і вилетіла з Євро-2020

29 червня 2021, 00:47

Збірна Франції після нічиєї 3:3 в основний та додатковий час в серії пенальті поступилася Швейцарії у матчі 1/8 фіналу Євро-2020 та вилетіла з турніру.

Швейцарія першою забила, відкривши рахунок на 16-й хвилині після влучного удару Сеферовіча головою.

На початку другого тайму швейцарці могли подвоювати перевагу, але Родрігес не реалізував пенальті.

Після цього французи отримали психологічну перевагу і Бензема спочатку зрівняв рахунок, а через дві хвилині вивів свою команду вперед.

На 75-й хвилині Погба з дальньої дистанції поцілив у дев’ятку та збільшив перевагу Франції, проте Сеферовіч спочатку повернув інтригу в матчі, а Гаврановіч на останніх хвилинах перевів гру в овертайм.

У додатковий час команди голів не забивали, тож переможця довелося визначати у серії пенальті, де сильнішою виявилася Швейцарія.

Швейцарці реалізували всі п’ять 11-метрових ударів, а у складі Французів вирішальний пенальті не забив Мбаппе.

У чвертьфіналі Швейцарія зіграє з Іспанією.

Франція — Швейцарія 3:3 (4:5 — по пенальті)
Голи: Бензема, 57, 59, Погба, 75 — Сеферовіч, 16, 81, Гаврановіч, 90

Раніше збірна Іспанії перемогла Хорватію з рахунком 5:3 та вийшла у чвертьфінал.