Від розпачу до божевілля: емоції фаната збірної Швейцарії на останніх хвилинах матчу з Францією на Євро-2020 — відео

29 червня 2021, 11:10

Фанат збірної Швейцарії продемонстрував неймовірні емоції на останніх хвилинах матчу з Францією на Євро-2020.

Пресслужба УЄФА опублікувала у Twitter відео з реакцією вболівальника на дві події, які відбулися з різницею у кілька хвилин.

На останніх хвилинах основного часу швейцарці зробили рахунок 3:3. Однак радість фанатів тривала недовго, оскільки гол Маріо Гаврановича був скасований через положення поза грою.

Однак вже через хвилину Гаврановичу вдалося забити, перевівши гру в додатковий час.

Коли м'яч опинився в сітці, фанат не стримував емоцій і одразу ж зняв з себе футболку.

Збірні Франції та Швейцарії основний і додатковий час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 завершили внічию - 3:3. У серії пенальті француз Кіліан Мбаппе став єдиним гравцем, який не реалізував пенальті.