Знекровлена кадровими втратами збірна України з футболу зазнала найбільшого розгрому в історії

8 жовтня 2020, 00:00

Збірна України, знекровлена відсутністю відразу 14 футболістів через травми й коронавірус, з великим рахунком 1:7 програла Франції у товариській зустрічі на виїзді.

Гості пропустили вже на 9-й хвилині. Бущан відбив удар Жиру, але на підборі опинився Камавінга, який, стоячи спиною до воріт, ефектно відправив м’яч у сітку.

Не минуло й півгодини гри, як господарі зміцнили перевагу. Жиру отримав пас від Толіссо, обробив м’яч і обвідним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив у кут воріт.

На 34-й хвилині рахунок став 3:0. Бущан відбив перед собою дальній удар Ауара, а Жиру виявився найспритнішим у штрафному та головою добив м’яч у сітку.

Ще до перерви на табло загорілася четвірка. Невдало зіграв Миколенко, який головою відправив м’яч у власні ворота після навісу з кутового.

На початку другого тайму Україна змогла відіграти один м’яч. Це Циганков звільнився від опіки Лангле й красивим ударом поклав м’яч у кут воріт.

Проте, Франція не тільки відновила статус-кво, а й довела результат до зовсім непристойного. Спершу відзначився Толіссо, потім шостий і сьомий м’ячі забили Мбаппе та Грізманн.

Франція — Україна 7:1

Голи: Камавінга, 9, Жиру, 24, 34, Миколенко, 39 (автогол), Толіссо, 65, Мбаппе, 82, Грізманн, 89 — Циганков, 53

Франція: Манданда (Маньян, 46) — Павар, Упамекано (Варан, 46), Лангле, Дінь — Нзонзі, Камавінга (Погба, 59), Толіссо, Ауар (Грізманн, 59) — Марсьяль (Мбаппе, 46), Жиру (Бен Йеддер, 74)

Україна: Бущан — Конопля, Забарний, Миколенко (Чеберко, 46), Михайличенко (Соболь, 46) — Шапаренко, Харатін, Макаренко (Шепелєв, 62) — Малиновський (Циганков, 46), Ярмоленко (Яремчук, 62), Зубков (Безус, 71)

Попереджені: Малиновський, Харатін, Конопля