Україна сенсаційно стримала чинного чемпіона світу Францію на старті відбору ЧС-2022

24 березня 2021, 23:37

Збірна України зіграла внічию 1:1 на виїзді проти чинного чемпіона світу команди Франції в першому матчі відбору на ЧС-2022 з футболу.

Господарі з перших хвилин заволоділи перевагою, і вже на 11-й хвилині втратили шанс відкрити рахунок — це Жиру потрапив у Матвієнка.

І все ж, «Триколор» добилися свого на 19-му оберті секундної стрілки, коли Грізманн завдав точного удару в дальній кут воріт Бущана.

Активність збірної Франції до перерви змінилася активністю української національної команди після неї, що дозволило частіше атакувати володіння суперника.

Жовто-сині домоглися свого на 57-й хвилині після того, як Сидорчук пробив у дотик після пасу Караваєва, а м’яч зрикошетив від Кімпембе і закотився у кут воріт.

Господарі зробили спроби знову вийти вперед, і хороші моменти були в Комана та Кімпембе, але після їх ударів на місці опинявся Бущан.

1:1 — Україна здобуває важливий бал на полі діючого чемпіона світу.

Франція — Україна 1:1

Голи: Грізманн, 19 — Кімпембе, 57 (у свої ворота)