Франція обіграла Німеччину, Грузія виграла свою групу. Результати матчів Ліги націй - відео

17 жовтня 2018, 00:41

У вівторок, 16 жовтня, відбулися дев'ять матчів Ліги націй.

У Лізі А збірна Франції здобула вольову перемогу над Німеччиною. У першому таймі німці вийшли вперед завдяки голу з пенальті Тоні Крооса, але після перерви дубль Антуана Грізманна приніс три очки французам, які продовжують очолювати групу 1, але ще не гарантували собі перемогу в ній.

Франція - Німеччина 2:1
Голи: Грізманн, 62, 80 (з пенальті) - Кроос, 14 (з пенальті)

Франція: Льоріс - Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес - Канте (Нзонзі, 90+4), Погба - Мбаппе (Дембеле, 86), Грізманн (Ндомбеле, 90+1), Матюїді - Жиру

Німеччина: Нойєр - Гінтер (Брандт, 83), Зюле, Хуммельс, Шульц - Керер, Кімміх, Кроос - Гнабрі (Мюллер, 88), Вернер, Сане (Дракслер, 75)

Попередження: Гінтер

Огляд першого тайму

Огляд другого тайму

Турнірне становище

Таблиця сайту Myscore.com.ua

У Лізі B Уельс обіграв Ірландію і вирвався в лідери групи 4. Єдиний м'яч на свій рахунок записав Харрі Вілсон.

Ірландія - Уельс 0:1
Голи: Вілсон, 58

У Лізі C Норвегія обіграла Болгарію, а Словенія в більшості не змогла дотиснути Кіпр.

Норвегія - Болгарія 1:0
Гол: Ельюнуссі, 31

Словенія - Кіпр 1:1
Голи: Скубіц, 83 - Папуліс, 37

У групі 1 Ліги D збірна Грузії гарантувала собі дострокову перемогу і вихід у Лігу C, на виїзді розгромивши Латвію. Також відзначаємо другу поспіль перемогу збірної Гібралтару, яка стала лише другою в історії для цієї команди.

Голи: Канкава, 8, Гвілія, 29, Чакветадзе, 61

В цей же ігровий день збірна України з футболу переграла з рахунком 1:0 команду Чехії і завоювала путівку в півфінал Ліги B Ліги націй, а також право грати в елітній групі турніру наступного розіграшу.