Франція стартувала з важкої перемоги на ЧС-2018

16 червня 2018, 15:18

Збірна Франції здобула важку перемогу над Австралією в своєму першому матчі на чемпіонаті світу-2018.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів, хоча непогані моменти були у обох команд. Вдало діяли воротарі Уго Льоріс і Меттью Райан, а також гравців атаки підводила реалізація.

Другий тайм став справжнім святом нових технологій у футболі. Спочатку уругвайський арбітр Андрес Кунья вперше в історії чемпіонатів світу призначив пенальті після перегляду відеоповтору. Форвард французів Антуан Грізманн реалізував 11-метровий, який сам же і заробив.

Через чотири хвилини арбітр вказав на позначку вже в протилежні ворота. Захисник збірної Франції Самюель Умтіті зіграв рукою в своїй штрафній площі, а Майл Єдінак ​​виконав вирок.

У кінцівці тренери намагалися посилити гру замінами, і рокіровка Дідьє Дешама спрацювала. Олів'є Жиру вивів на удар Поля Погба, а той завдяки рикошету від суперника і поперечини послав м'яч за лінію воріт. І тут зарахувати гол арбітру допомогла електронна система, яка зафіксувала перетин м'ячем лінії.

2:1 - Франція набрала перші три очки на ЧС-2018 і очолила групу C. В іншому матчі цього квартету зійдуться збірні Данії та Перу.

Франція - Австралія 2: 1
Голи: Грізманн, 58 (з пенальті), Погба, 81 - Єдінак, 62 (з пенальті)

Франція: Льоріс - Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті - Толіссо (Матюїді, 78), Канте, Погба - Дембеле (Фекір, 70), Грізманн (Жиру, 70), Мбаппе.

Австралія: Райан - Сейнсбері, Бехіч, Рісдон, Мілліган - Леккі, Єдінак, Муй, Рогіч (Ірвайн, 72) - Круз (Арзані, 84), Неббаут (Юріч, 64).

Попередження: Толіссо - Леккі, Рісдон,Бехіч

Напередодні форвард збірної Португалії Кріштіану Роналду встановив унікальне досягнення в історії чемпіонатів світу.