Поєдинок достроково завершили. У футбольному матчі сербських команд арбітр показав червону картку собаці — фото

6 лютого 2021, 15:14

Сербські футбольні клуби Колубара і Раднічкі 1923 не змогли дограти товариський матч через втручання собаки у гру.

Чотирилапий під час матчу чотири рази вибігав на поле і ганявся за м’ячем, через що доводилося зупиняти гру, повідомляє Sportski Zurnal.

В кінці матчу арбітр вирішив вилучити собаку з гри, показавши йому червону картку, але пес не захотів покидати поле.

У підсумку рефері прийняв рішення достроково завершити гру, зафіксувавши перемогу Колубари з рахунком 3:0.

Раніше футбольний матч між болівійськими командами Зе Стронгест і Насьональ Потосі був перерваний через собаку, який вибіг на поле з бутсою в зубах.

Перед цим матч між англійськими командами Одбі Таун і Лестер Нірвана був перерваний через собаку, який вибіг на поле і гавкав на гравців.