Футбольні матчі 10 вересня. Хто грає у вівторок

10 вересня 2019, 05:00

10 вересня відбудуться матчі кваліфікації на Євро-2020, відбір на ЧС-2022 в Азії і Африці, а також ряд товариських зустрічей.

У вівторок в азіатській і африканської зонах відбудуться поєдинки кваліфікації на чемпіонат світу 2022. Крім того, пройдуть матчі кваліфікації на молодіжний Євро-2021, в одному з яких зіграє збірна України.

Відео дня

Європа: Євро — Кваліфікація

21:45

Албанія — Ісландія

Англія — Косово

Литва — Португалія

Люксембург — Сербія

Молдова — Туреччина

Франція — Андорра

Чорногорія — Чехія

Європа: Молодіжний Євро-2021 — Кваліфікація

16:00

Казахстан U21 — Ізраїль U21

17:00

Північна Македонія U21 — Фарери U21

17:30

Греція U21 — Литва U21

18:30

Україна U21 — Мальта U21

19:00

Польща U21 — Естонія U21

Фінляндія U21 — Північна Ірландія U21

19:30

Азербайджан U21 — Грузія U21

Данія U21 — Румунія U21

Італія U21 — Люксембург U21

Ліхтенштейн U21 — Швейцарія U21

Швеція U21 — Ірландія U21

20:00

Білорусь U21 — Португалія U21

Нідерланди U21 — Кіпр U21

Сербія U21 — Латвія U21

20:30

Болгарія U21 — Росія U21

20:45

Іспанія U21 — Чорногорія U21

21:00

Бельгія U21 — Боснія і Герцеговина U21

Вельс U21 — Німеччина U21

Хорватія U21 — Шотландія U21

Азія: ЧС-2022 — Кваліфікація, другий етап

08.30

Гуам — Філіппіни

12:00

Монголія — Таджикистан

14:10

Тайвань — Непал

14:30

Камбоджа — Бахрейн

14:45

Сінгапур — Палестина

15:00

Гонконг — Іран

15:20

М’янма — Японія

15:30

Індонезія — Таїланд

15:45

Малайзія — ОАЕ

17:00

Афганістан — Бангладеш

Туркменістан — Південна Корея

Шрі-Ланка — Північна Корея

18:00

Мальдіви — Китай

18:30

Кувейт — Австралія

19:00

Ємен — Саудівська Аравія

19:30

Катар — Індія

Африка: ЧС-2022 — Кваліфікація, перший етап

16:00

Зімбабве — Сомалі

Малаві - Боствана

Есватіні - Джібуті

17:00

Мозамбік — Маврикій

18:00

Ангола — Гамбія

19:00

Руанда — Сейшельські острови

Того — Коморські Острови

19:30

Гвінея-Бісау — Сан-Томе і Прінсіпі

20:00

Намібія — Еритрея

Судан — Чад

Світ: товариські матчі

18:30

Оман — Ліван

19:00

Йорданія — Парагвай

20:00

Туніс — Кот-д'Івуар

21:30

Україна — Нігерія

21:45

Ірландія — Болгарія

22:00

Марокко — Нігер

НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X