Фанат відсвяткував гол улюбленого клубу в Кубку Англії, покрутивши своїм пенісом — відео

5 лютого 2020, 17:15

Уболівальник Ньюкасла відсвяткував гол улюбленої команди у виїзному матчі Кубка Англії проти Оксфорда, покрутивши своїм пенісом.

Гості вигравали 2:0 у поєдинку-переграванні 1/16 фіналу після голів Шона Лонгстаффа та Жоелінтона, але господарі знайшли в собі сили відігратися.

Спершу на 84-му оберті секундної стрілки Ліам Келлі скоротив відставання в рахунку, а на 90+4-й хвилині Натан Холланд перевів гру в додатковий час.

Вирвати перемогу представнику третього за рангом дивізіону не вдалося, оскільки на 116-й хвилині Ален Сен-Максімен забив переможний м’яч і вивів Ньюкасл у наступний раунд.

Це так потішило фаната гостей, що він дістав із штанів свій пеніс і покрутив ним. Кадри епізоду потрапили в пряму трансляцію ВВС.

Раніше під час святкування голу Айзека Хейдена, який було забито на останніх хвилинах, його партнер по Ньюкаслу Метт Рітчі ногою вдарив у кутовий прапорець і влучив ним у пах фанату своєї команди.