За три хвилини. В Іспанії футболіст двічі був видалений з поля — відео

3 лютого 2020, 19:13

Півзахисник іспанського клубу Фуенлабрада Крістобаль Маркес Креспо отримав дві червоні картки протягом трьох хвилин в одному матчі.

Курйозний епізод трапився у грі Сегунди з Жироною. Зустріч команд відбулася в неділю, 2 лютого, в рамках 26-го туру другого за силою іспанського дивізіону.

На 68-й хвилині матчу головний арбітр Ісідро Діас де Міра пред’явив Креспо пряму червону картку за грубу гру.

Слідуючи рішенню судді, футболіст покинув межі поля. Однак після перегляду відеоповтору рефері скасував вилучення і пред’явив півзахисникові жовту картку.

Повернувшись на поле, Креспо вступив у перепалку з хавбеком Жирони Алексом Гранеллом. За це арбітр пред’явив гравцеві Фуенлабради другу жовту картку і знову вилучив його з поля. З моменту пред’явлення йому першої червоної картки пройшло всього три хвилини.

Матч між Фуенлабрадою і Жироною завершився з рахунком 0:1 на користь гостей. Креспо покинув поле, коли його команда вже програвала.

Нагадаємо, Манчестер Сіті програв Тоттенхему після вилучення Зінченка і відстав від Ліверпуля на 22 очка.

Редактор: Євген Нещерет