Орендований у Динамо український півзахисник забив другий гол за турецький клуб — відео

13 березня 2020, 22:00

Український півзахисник Денис Гармаш забив другий свій гол за Різеспора у чемпіонаті Туреччини, а ще один українець у команді Микола Морозюк заробив вилучення.

Денис Гармаш, який взимку перейшов у Різеспор із Динамо на правах оренди, відзначився голом у матчі 26 туру чемпіонату Туреччини проти Анкарагюджю.

Українець забив гол на 45-й хвилині при рахунку 0:2 на користь Анкарагюджю. Гармаш відправив м’яч у сітку головою з близької відстані. Для нього цей гол став другим у футболці турецького клубу.

На 93-й хвилині інший українець у складі Різеспора Микола Морозюк заробив другу жовту та був вилучений з поля, а матч так і закінчився перемогою Анкарагюджю 2:1.

Цікаво, що один із голів Анкарагюджю забив орендований у Динамо нападник Жерсон Родрігес, для якого цей м’яч став третім у складі турецького клубу після переходу.

Раніше у матчі 19 туру чемпіонату Туреччини проти Сівасспора Денис Гармаш відзначився дебютним голом за Різеспор.