Гол і гольовий пас Ярмоленка дозволили Боруссії святкувати перемогу. Результати матчів чемпіонату Німеччини

30 вересня 2017, 21:39
Відбулися матчі суботи в сьомому турі німецької Бундесліги

Український півзахисник дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі своєї команди в матчі проти Аугсбурга. Уже на четвертій хвилині гри Ярмоленко забив гол, а на 23-й хвилині став автором результативної передачі.

У результаті Боруссія перемогла суперника з рахунком 2:1, а Ярмоленка було визнано кращим футболістом матчу за версією авторитетного порталу WhoScored.

Аугсбург - Боруссія Д 1:2
Голи: Каюбі, 11 - Ярмоленко, 5, Кагава, 24

Аугсбург: Хітц - Опаре, Гоувеллеув, Хінтереггер, Макс - Хедіра (Ку Ча Чхоль, 38), Байєр - Хеллер (Томмі, 80), Грегоріч (Кордова, 67), Каюбі - Фінбогасон

Боруссія: Бюркі - Піщек, Папастатопулос, Бартра, Тольян - Дахуд (Кастро, 57), Вайгль, Кагава (Топрак, 81) - Ярмоленко (Філіп, 63), Обамеянг, Пулішіч

Таблиця офіційного сайту УЄФА

Раніше відбулися матчі в чемпіонаті України. Донецький Олімпік обіграв Маріуполь - 3:2, а Зірка зіграла внічию з Олександрією - 0:0.