Гол і пас українця допомогли Генку перемогти, Ліон забив чотири рази Ромі. Всі результати перших матчів 1/8 Ліги Європи - відео

10 березня 2017, 00:17
9 березня відбулися перші матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

У бельгійському дербі між Гентом і Генком з рахунком 5:2 переможцем вийшов останній, забезпечивши собі комфортну перевагу перед другим матчем. Рахунок у грі відкрив український півзахисник Генка Руслан Малиновський, а потім він же асистував Коллі у другому голі своєї команди.

Після виїзної перемоги з рахунком 5:2 Генку необхідно не програти більше, ніж у три м'ячі на своєму полі.

Гент - Генк 2:5

Голи: Калу, 27, Кулібалі, 61 - Малиновський, 21, Коллі, 33, Самата, 41, 72, Уронен, 45+2

В одному з центральних поєдинків ігрового дня Ліон на своєму полі здобув феєричну перемогу над Ромою. Перший тайм французька команда програла з рахунком 1:2, але у другій половині зустрічі відправила у ворота римлян три м'ячі і святкувала перемогу.

У Римі "вовкам" тепер необхідно ліквідувати відставання в два м'ячі.

Ліон – Рома 4:2

Голи: Діакабі, 8, Толіссо, 47, Фекір, 75, Ляказетт, 90+2 – Салах, 20, Фасіо, 33.

Ліон: Лопеш — Рафаель (Жалле, 46), Маммана (Фекір, 71), Діахабі, Морель — Толіссо, Гоналон, Тузар — Геззаль (Корне, 76), Ляказетт, Вальбуена.

Рома: Аліссон — Манолас, Фасіо, Жезус — Перес, Де Россі (Паредес, 82), Стротман, Емерсон — Наиігголан (Перотті, 85), Джеко (Ель-Шаараві, 90+2), Салах.

Попередження: Тузар – Емерсон, Манолас

В інших матчах ігрового дня Шальке і менхенгладбахська Боруссія переможця не виявили, а кривдниця Шахтаря Сельта на останніх хвилинах вирвала перемогу у Краснодара.

Шальке - Боруссія М 1:1

Голи: Бургшталлер, 25 - Хофманн, 15

Сельта - Краснодар 2:1

Голи: Васс, 50, Бовю, 90 - Классен, 56

Олімпіакос - Бешикташ 1:1

Голи: Камбьяссо, 36 - Абубакар, 53

Нагадаємо, раніше Манчестер Юнайтед не зміг переграти Ростов, а Аякс поступився Копенгагену у перших матчах 1/8 фіналу Ліги Європи.