Гол Ярмоленка не допоміг Боруссії, Баварія очолила Бундеслігу. Результати матчів чемпіонату Німеччини

28 жовтня 2017, 21:34
Сьогодні, 28 жовтня, відбулися перші матчі 10-го туру чемпіонату Німеччини

Дортмундська Боруссія, незважаючи на гол Ярмоленко, зазнала поразки від Ганновера. За рахунку 2:2, на 59-й хвилині, захисник Боруссії Загаду отримав червону картку, чим відмінно скористалися їх суперники.

Ганновер забив два голи, на які Боруссія відповісти не змогла і, зазнавши поразки, вже відстає від Баварії вже на три очки.

Ганновер - Боруссія Д 4:2

Голи: Джонатас, 20, Бебу, 40, 86, Клаус, 60 - Загаду 27, Ярмоленко, 52.

Боруссія Д: Бюркі - Загаду, Бартра, Папастатопулос, Шмельцер - Кастро (Кагава, 46), Шахін (Геррейро, 66), Гетце - Ярмоленко (Шюррле, 74), Обамеянг, Пулішіч.

Шальке не зміг утримати перемогу на своєму полі проти Вольфсбурга. В кінці першого тайму Набіль Бенталєб реалізував одинадцятиметровий, а на 90-й хвилині Орігі вирвав нічию для вовків.

Коноплянка вийшов на 82-й хвилині, але нічим відзначитися не зумів.

Шальке - Вольфсбург 1:1

Голи: Бенталєб, 43 (пенальті), Орігі, 90.

Шальке: Ферманн - Керер, Налдо, Очіпка, Бенталєб (Маккенна, 77) - Каліджуріч, Майер, Стамбулі, Харіт (Коноплянка, 83), Бюргшталлер - Ді Санто (Резе, 75).

Баварія на своєму полі спокійно обіграла РБ Лейпциг. Цьому посприяло раннє видалення Орбана - вже на 13-й хвилині він збив на лінії штрафного майданчика Ар'єна Роббена і залишив свою команду в меншості.

На 18-й хвилині відзначився Хамес, а на 38-й лідерство своєї команди зміцнив Левандовскі. Далі Баварія спокійно довела гру до логічного завершення, і вийшла на чисте перше місце.

Баварія - РБ Лейпциг 2: 0

Голи: Родрігес, 19, Левандовскі, 38

Баварія: Ульрайх - Кімміх, Боатенг, Хуммельс, Алаба - Руді, Мартінес - Роббен, Алькантара, Родрігес - Левандовскі (Відаль, 45).