Гол Малиновського приніс перемогу Аталанті у матчі чемпіонату Італії - відео

8 лютого 2020, 18:35

Півзахисник збірної України та італійської Аталанти Руслан Малиновський голом приніс перемогу своєму клубу у матчі 23 туру Серії А проти Фіорентини.

Українець з’явився на полі в другому таймі на 64-й хвилині, а уже через вісім хвилин забив гол та вивів Аталанту вперед. При рахунку 1:1 Малиновський отримав пас від Алехандро Гомеса, взяв на себе ініціативу та пробив з дальньої дистанції, поціливши точно в кут.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Аталанти, таким чином, гол Малиновського став переможним. Цей гол став для українського хавбека третім у футболці Аталанти.

Після 23 турів Серії А Аталанта займає четверте місце.

Раніше в рамках 16 туру Серії А Малиновський відзначився голом у ворота Болоньї (1:2), забивши свій другий м’яч за Аталанту в рамках чемпіонату Італії.

Перед цим гол у ворота Верони став для півзахисника дебютним у чемпіонаті Італії.

У матчі Кубка Італії проти Фіорентини Малиновський віддав гольовий пас, але це не допомогло його команді вийти у наступний раунд, оскільки Аталанта програла 1:2.