Гол Малиновського допоміг Аталанті розгромити Лечче українця Шахова у чемпіонаті Італії - відео

1 березня 2020, 21:27

В рамках 26 туру Серії А український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський голом допоміг Аталанті розгромити з рахунком 7:2 Лечче, за який витупає інший український футболіст Євген Шахов.

Малиновський розпочав матч на лаві запасних, а з’явився на полі на 69-й хвилині, замінивши Гомеса. На 91-й хвилині при рахунку 6:2 на користь команди із Бергамо Малиновський отримав пас від Пашаліча та у своєму фірмовому стилі відправив м’яч у сітку ударом з-за меж штрафного, поставивши крапку у матчі.

До слова, Євген Шахов також розпочав матч на лаві запасних Лечче. Українець з’явився на полі на 63-й хвилині та результативними діями не відзначився.

У ще одному матчі туру Рома у результативному матчі на виїзді здолала Кальярі 4:3.

Результати матчів:

Лечче — Аталанта 2:7

Голи: Сапонара, 29, Донаті, 39 — Донаті, 17 (автогол), Сапата, 22, 54, 62, Ілічич, 47, Муріель, 88, Малиновський, 90+1

Огляд матчу (гол Малиновського дивитися з 3:31)

Кальярі - Рома 3:4
Голи: Педру Жоау, 28, 89, Перейро, 75 — Калинич, 29, 41, Клюйверт, 64, Коларов, 81

Myscore.com.ua

Напередодні Лаціо став лідером Серії А після перемоги над Болоньєю 2:0.

Раніше повідомлялося, що через розповсюдження коронавірусу в Італії відмінили п’ять матчів 26 туру, у тому числі і центральний поєдинок Ювентус — Інтер.