Гол Малиновського не допоміг Аталанті, Інтер залишився лідером, Наполі програв. Результати чемпіонату Італії - відео

15 грудня 2019, 23:55

Відбулись матчі 16 туру чемпіонату Італії.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський відзначився голом у матчі проти Болоньї, але не допоміг клубу зачепитися хоча б за нічию.

На 60-й хвилині при рахунку 2:0 на користь Болоньї українець отримав пас від Муси і низом пробив повз голкіпера. Малиновський відіграв весь матч без замін, але Аталанта зазнала поразки 1:2.

Рома та Ювентус здобули ідентичні перемоги з рахунком 3:1 над СПАЛом та Удінезе відповідно.

Інтер на останніх хвилинах втратив перемогу над Фіорентиною, але продовжив лідирувати у Серії А.

Верона — Торіно 3:3
Голи: Пацціні, 69 (пен), Верре, 76, Стемпіньскій, 84 — Ансальді, 36, 61, Беренгер, 55

Болонья — Аталанта 2:1
Голи: Паласіо, 12; Полі, 53 — Малиновський, 60
Вилучення: Ларангейра (Болонья), 88 (друге попередження)

Ювентус — Удінезе 3:1
Голи: Роналду, 9, 37; Бонуччі, 45+1 — Пусетто, 90+2

Мілан — Сассуоло 0:0

Рома — СПАЛ 3:1
Голи: Пеллегріні, 53; Перотті, 66 (пен.); Мхітарян, 83 — Петанья, 44 (пен.)

Фіорентина — Інтер 1:1
Голи: Влаховіч, 90+2 — Валеро, 8

Myscore.com.ua

У попередньому турі чемпіонату Італії Ювентус програв Лаціо 1:3, а Рома зіграла в нульову нічию з Інтером.