Український голкіпер клубу Саудівської Аравії пропустив гол від воротаря суперника на останніх хвилинах матчу — відео

16 лютого 2020, 14:54

Колишній голкіпер київського Динамо Максим Коваль, який виступає за Аль-Фатех, пропустив гол від колеги по амплуа на останніх хвилинах матчу чемпіонату Саудівської Аравії проти Аль-Файсалі.

На останніх хвилинах матчу при рахунку 2:1 на користь команди Коваля голкіпер суперника прибіг у штрафний під час розіграшу кутового. Коваль невдало зіграв на виході і м’яч опинився у воротаря Аль-Файсалі Мустафи Малайка, який головою відправив круглого в сітку та приніс своїй команді нічию 2:2.

Максим Коваль підписав трирічний контракт з Аль-Фатехом влітку 2019 року.

Раніше воротар Чіваса Антоніо Родрігес забив м’яч у ворота Веракруса виносом із рук через усе поле в матчі чемпіонату Мексики.