Гол Ярмоленка допоміг Вест Хему перемогти Манчестер Юнайтед — відео

22 вересня 2019, 18:19

Українець Андрій Ярмоленко допоміг Вест Хему перемогти Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0 у матчі 6-го туру англійської Прем'єр-ліги.

На 44-ій хвилині Ярмоленко отримав пас від Феліпе Андерсона, підіграв собі під удар і з лівої пробив у кут воріт манкуніанців, відкривши рахунок у матчі.

Гол Ярмоленка

За шість хвилин до завершення матчу Крессвелл подвоїв перевагу лондонців ударом зі штрафного у дев’ятку.

Перемога дозволила Вест Хему піднятися на четверте місце турнірної таблиці. Манчестер Юнайтед зазнав другої поразки у сезоні.

Вест Хем — Манчестер Юнайтед 2:0
Голи: Ярмоленко, 44, Крессвелл, 84

Вест Хем: Фабіанскі - Фредерікс (Сабалета, 80), Діоп, Огбонна, Крессвелл — Райс, Нобл — Ярмоленко (Снодграсс, 89), Форналс, Андерсон (Вілшир, 70) — Алле

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Ван-Біссака, Ліндельоф, Магуайр, Янг — МакТоміней, Матіч (Фред, 71) — Перейра, Мата (Гомес, 82), Джеймс — Рашфорд (Лингард, 61)

Попередження: Огбонна, Нобл — Мата, Янг

Раніше Андрій Ярмоленко забив гол у матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги проти Норвіча (2:0).