Один з найдорожчих футболістів світу відзначився переможним голом у дебютному матчі за Манчестер Сіті — відео

24 липня, 21:16
Голанд забив уже в дебюті гри (Фото:Jeff Hanisch-USA TODAY Sports)

Зірковий новачок Манчестер Сіті Ерлінг Голанд результативно дебютував за англійський клуб.

Норвежець вперше зіграв за Манчестер Сіті, вийшовши у стартовому складі «містян» на товариський матч проти мюнхенської Баварії.

Голанд відзначився голом уже після 12-ти хвилин перебування на полі. Атаку розпочав Де Брюйне, який віддав пас на Гріліша, а той переадресував м’яч у центр штрафного, звідки норвезький форвард відправив м’яч у сітку.

Після першого тайму Голанда було замінено, а його гол виявився єдиним у матчі і приніс «містянам» перемогу з рахунком 1:0.

За даними популярного порталу Transfermarkt, вартість Голанда оцінюється в 150 млн євро. Більше коштує лише нападник ПСЖ Кіліан Мбаппе — 160 млн євро.

Манчестер Сіті оголосив про підписання Ерлінга Голанда 10 травня. Пізніше клуб офіційно презентував гравця.