Чемпіонат Німеччини. Новачок Боруссії Дортмунд забив п’ять голів у двох стартових матчах — відео

25 січня 2020, 00:11

Боруссія Дортмунд розгромила Кельн з рахунком 5:1 у стартовому матчі 19 туру чемпіонату Німеччини, а її новачок Ерлінг Холанд забив два голи.

Дортмундці повели рахунок уже на першій хвилині завдяки влучному удару Геррейро, а на 29-й Ройс подвоїв перевагу.

У другому таймі Санчо забив третый гол, але після цього Кельну вдалося відквитати один м’яч.

На 65-й хвилині на полі з’явився новачок Боруссії Ерлінг Холанд і вже черз 12 хвилин відзначився голом. Минуло ще десять хвилин, як норвезький форвард оформив дубль і встановив на табло рахунок 5:1.

Боруссія Д — Кельн 5:1
Голи: Геррейро, 1, Ройс, 29, Санчо, 48, Холанд, 78, 87 — Ут, 64

На рахунку Холанда вже п’ять голів у двох стартових матчах за Боруссію Дортмунд. У своїй дебютній грі за «джмелів» у матчі проти Аугсбурга Холанд відзначився хет-триком.

Наприкінці 2019 року Ерлінг Холанд перейшов у Боруссію Дормунд із Зальцбурга, підписавши контракт на 4,5 роки.