Гольове шоу Манчестер Сіті і Монако - фоторепортаж

22 лютого 2017, 00:17
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті обіграв на своєму полі Монако з рахунком 5:3

Поєдинок не був схожий на той, що ми звикли бачити в плей-офф. Команди з перших хвилин почали грати без центру поля, раз за разом загрожуючи воротам одна одної.

Рахунок у поєдинку відкрив Стерлінг, але до перерви Монако встиг не тільки відігратися, а й вийти вперед - забивали Фалькао і Мбаппе.

На старті другого тайму Фалькао не реалізував пенальті, а Агуеро зрівняв рахунок. Але це був тільки початок. Колумбієць все-таки домігся свого і оформив дубль з гри, що дещо пізніше виконав і його аргентинський візаві. Але все ж, завдяки голам Стоунза і Сане Манчестер Сіті святкував домашню перемогу.

5:3 на користь Манчестер Сіті, і Монако на своєму полі потрібно забивати як мінімум двічі.