Голи футболістів збірної України допомогли їхньому клубу врятуватися від поразки в чемпіонаті Бельгії - відео

1 листопада 2019, 02:33

Нападник і захисник збірної України Роман Яремчук та Ігор Пластун своїми голами врятували Гент від поразки у виїзному матчі чемпіонату Бельгії проти Андерлехта.

Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині завдяки зусиллями Версхарена, але пропустили на 25-му оберті секундної стрілки після голу від Депуатра.

Тим не менш, у другому таймі Андерлехт не тільки знову вийшов уперед, але й зміцнив свою перевагу після дубля Руфа.

Гент зробив спроби відігратися і досяг успіху. Спершу Яремчук скоротив відставання в рахунку на 85-й хвилині, коли першим встиг на добивання м’яча після того, як воротар суперника парирував його удар з пенальті.

А потім, уже в доданий арбітром час, Пластун точним ударом головою приніс своєму клубу нічию 3:3. За підсумками 12-ти матчів Гент залишається на четвертому місці з грою в запасі.

Тим самим Яремчук забив свій 13-й гол за клуб у цьому сезоні. Раніше він двома голами врятував команду від поразки проти Вольфсбурга в домашньому матчі третього туру групового етапу Ліги Європи.