Голий чоловік вибіг на поле в матчі Ліги Європи, який пройшов без глядачів — відео

8 квітня 2021, 23:53

Під час першого матчу чвертьфіналу Ліги Європи Гранада — Манчестер Юнайтед, який пройшов без глядачів, на поле вибіг голий чоловік.

Інцидент трапився через сім хвилин після початку гри. Вибігши на поле, невідомий незабаром впав на газон.

Після цього чоловік почав перекочуватися по траві, коли до нього прибігли поліцейські та забрали в підтрибунне приміщення.

Матч завершився перемогою Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0 після голів Рашфорда і Бруну Фернандеша. Другий відзначився з пенальті.

Раніше дві футбольні команди з німецького міста Ер-Еркеншвікк провели товариський матч, в якому гравці на полі були тільки в бутсах і гетрах.

У 2017 році перед матчем Україна - Туреччина в Харкові під час виконання турецького гімну на поле вибігла активістка руху Femen з голими грудьми.