«Хотів провалитися крізь землю». Одноклубник Малиновського розповів, як Роналду поставив його в незручне становище

5 квітня 2021, 17:33

Півзахисник Аталанти Робін Госенс розповів, як форвард туринського Ювентуса Кріштіану Роналду поставив його в незручне становище після матчу їхніх команд у Кубку Італії.

Слова 26-річного німецького хавбека наводить AS.

Так, Госенс повідомив, що по завершенні гри захотів здійснити свою мрію і отримати футболку Роналду. Він зізнався, що підійшов до Кріштіану, відмовившись тим самим від святкування перемоги із вболівальниками.

«Я запитав його: «Кріштіану, чи можемо ми обмінятися футболками?» Він навіть не глянув на мене і просто сказав: «Ні». Я почервонів і збентежився.

Це був той момент, коли ти стоїш збентежений і дивишся, щоб цього ніхто не побачив. У той момент я хотів провалитися крізь землю", — сказав Госенс.

Аталанта вибила Ювентус з Кубка Італії в сезоні-2018/2019. Наприкінці січня 2019 року у чвертьфіналі команда Госенса розгромила «стару синьйору» з рахунком 3:0. Сам Робін вийшов на поле в кінцівці поєдинку і встиг зіграти всього хвилину.

Українець Руслан Малиновський участі в тій зустрічі не брав. До Аталанти він перейде лише влітку 2019 року.

Раніше Роналду підтримав 18-річного вінгера Барселони Ансу Фаті, який відновлюється після важкої травми.

Редактор: Євген Нещерет