Барселона в драматичному матчі з вісьмома голами вийшла у півфінал Кубка Іспанії - відео

4 лютого 2021, 01:00

Барселона у драматичному матчі перемогла Гранаду з рахунком 5:3 у чвертьфіналі Кубка Іспанії та вийшла у наступний раунд турнір.

Барселона першою пропустила на 33-й хвилині, коли рахунок відкрив Кенеді. Уже в дебюті другої половини зустрічі Гранада завдяки голу Роберто Сольдадо подвоїла перевагу.

Барселона кинула всі сили в атаку і наприкінці матчу завдяки Антуану Грізманну та Жорді Альбі відквитала два голи та перевела гру в овертайм, де зуміла дотиснути суперника.

На другий гол Грізманна Гранада відповіла влучним пострілом Феде з пенальті, але голи Френкі де Йонга та того ж Альби поховали надій господарів.

Напередодні першим півфіналістом стала Севілья, яка перемогла Альмерію. Також у четвірку найкращих пробився Леванте, який вибив Вільярреал.

Останній учасник півфіналу визначиться 4 лютого у матчі Бетіс — Атлетік.

Результати матчів:

Альмерія — Севілья 0:1
Гол: Окампос, 67

Леванте — Вільярреал 1:0
Гол: Рохер, 120+1

Гранада — Барселона 3:5
Голи: Кенеді, 33, Сольдадо, 47, Феде, 103 (пен) — Грізманн, 88, 100, Альба, 90, 113, де Йонг, 108

Раніше Реал сенсаційно вилетів із 1/16 фіналу Кубка Іспанії, поступившись представнику 3-го дивізіону Алькояно.