Грізманн першими голами приніс Барселоні перемогу, Атлетіко обійшов Реал — відео. Результати чемпіонату Іспанії

26 серпня 2019, 01:43

В іспанській Прімері завершився другий тур.

Після поразки в першому турі від Атлетіка Барселона за відсутності травмованих Ліонеля Мессі та Луїса Суареса приймала на своєму полі Бетіс і перемогла 5:2, хоча перший тайм завершився внічию 1:1.

Набіль Фекір відкрив рахунок на 15-й хвилині, але новачок господарів Антуан Грізманн відновив рівновагу, забивши свій перший м'яч за каталонський клуб.

Він же вивів Барселону вперед на початку другого тайму - в обох випадках йому асистував Серхі Роберто. На 56-му оберті секундної стрілки Карлес Перес збільшив перевагу своєї команди - 3:1.

Під кінець години гри Жорді Альба зробив рахунок 4:1, а довів його до непристойного Артуро Відаль. Тільки після цього Лорен Морон забив другий м'яч Бетіса.

Відео голів і огляд матчу Барселона - Бетіс

В іншому матчі дня Атлетіко переміг у гостях Леганес із мінімальним результатом - 1:0. Гол Вітоло на 71-й хвилині дозволив мадридцям не тількі обійти Реал, але й піднятися на друге місце з шістьма очками.

Ще в одному поєдинку суперник луганської Зорі в раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи Еспаньол зіграв внічию 0:0 проти Алавеса на виїзді.

MyScore.com.ua

Напередодні Реал втратив перемогу в домашньому матчі проти Вальядоліда, зігравши 1:1, а разом з нею - і лідерство в чемпіонаті. Раніше Севілья з шістьма очками стала лідером Прімери, обігравши на виїзді Гранаду з рахунком 1:0.