П’ятою в дев’ятку. У Нідерландах забили один із найкрасивіших голів року — відео

25 жовтня 2021, 15:29

У матчі 10-го туру чемпіонату Нідерландів між Гронінгеном і АЗ Алкмар було забито один із найкрасивіших голів року.

На 20-й хвилині поєдинку форвард господарів Сиріл Нгонге відкрив рахунок класним ударом п'ятою в дев'ятку воріт гостей.

Голкіпер АЗ Алкмар Пітер Йенсен Віндаль здійснив ефектний сейв, але дістати м'яч так і не зміг.

У другому таймі Гронінген забив другий м'яч і здобув перемогу в зустрічі з рахунком 2:0.

Раніше в матчі Кубка Румунії воротар СР Брашов Богдан Чауча приніс своєму клубу перемогу в дербі над ФК Брашов і вивів команду до наступного раунду.

Повідомлялося, що в поєдинку шостого туру чемпіонату Румунії Фарул - Динамо (Бухарест) іспанський нападник господарів Хефта Бетанкор відзначився голом з центру поля.

Редактор: Євген Нещерет