Наставник Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола впевнений, що наступним головним тренером команди стане його помічник Мікель Артета.

За словами Гвардіоли, попри молодий вік, у Артети вже є досвід роботи з відомими футболістами і великими клубами, і він доб'ється успіху у тренерській роботі, повідомляє Sky Sports.

«Майже впевнений, що Артета змінить мене на посаді головного тренера Манчестер Сіті», — сказав Гвардіола.

Серед якостей Артети Гвардіола зазначив уміння аналізувати і знаходити правильні рішення.

Гвардіола очолив Манчестер Сіті у 2016 році. Під його керівництвом клуб двічі став переможцем англійської Прем'єр-ліги. Крім цього, Манчестер Сіті двічі вигравав Суперкубок країни і Кубок англійської ліги, а також один раз став переможцем Кубка Англії.

Раніше в рамках першого туру Ліги чемпіонів Шахтар поступився Манчестер Сіті 0:3.