Курйоз у Лізі Європи. Гравець хотів поцілувати клубний герб, але не знайшов його на футболці - відео

20 серпня 2021, 16:39

Півзахисник турецького Фенербахче Мухаммед Гюмюшкая потрапив у незручну ситуацію під час матчу Ліги Європи проти фінського ХІКа.

20-річний півзахисник вийшов в поєдинку на заміну на 62-й хвилині, а через три хвилини він зміг відзначитися забитим м'ячем.

Святкуючи гол, Мухаммед захотів поцілувати емблему клубу на футболці. Однак він не зміг цього зробити, так як герба Фенербахче на ній не виявилося.

Футболіст оглянув свою футболку, але на свій подив так і не знайшов герб - його на новій формі команди розмістили всередині ззаду на комірі.

Сам матч завершився перемогою Фенербахче. Гол Гюмюшкаї так і залишився єдиним у зустрічі.

Вчора, 19 серпня, свій матч у Лізі Європи зіграла і луганська Зоря. Вона в гостях з розгромним рахунком 0:3 програла віденському Рапіду.

Редактор: Євген Нещерет