Хацкевич про матч Динамо зі Скендербеу: Потрібно спочатку добитися результату, а потім вже грати красиво

15 вересня 2017, 04:46
На післяматчевій прес-конференції головний тренер Динамо Олександр Хацкевич прокоментував перемогу своєї команди в матчі зі Скендербеу (3:1) в рамках першого туру групового етапу Ліги Європи, повідомляється на офіційному сайті київського футбольного клубу

"Як і три дні тому в грі чемпіонату, тайми розрізнялися в плані агресивної гри в атаці. Причина в тому, що два центральні захисники, від яких у такій грі потрібен швидкий початок атаки, зміна напрямку, дуже багато грали поперек і назад", - сказав Хацкевич.

Також тренер Динамо зазначив "неправильну гру" півзахисника клубу Дениса Гармаша, який не грав "між лініями", не отримував передачі і не загострював гру.

"У другому таймі - потужний початок... Після другого м'яча ми вже контролювали хід гри. Найголовніше - здобули перемогу в першій грі", - сказав Хацкевич.

На питання журналістів, які "правильні слова" тренер Динамо сказав своїм підопічним у роздягальні між "двома різними таймами", Хацкевич відповів, що "краще цього не знати".

"Звичайно, хвилювання було присутнє, адже ми програвали після 45 хвилин, і все могло трапитися. До того ж у першому таймі суперник досить гостро контратакував... Команда була націлена, а ми в центральній зоні провалилися. Ті моменти, які ми мали в першому таймі, ми зобов'язані були реалізовувати. Одна справа, якщо рахунок 2:0 або 3:0... Я про момент, коли Денис Гармаш віддавав передачу поперек із трьох метрів. Потім і Гонсалес зробив те ж саме. Потрібно брати відповідальність на себе. Якби ми на той час вже відкрили рахунок, все це було б красиво. Але умовного способу в футболі немає. Потрібно спочатку добитися результату, а потім вже грати красиво", - зазначив тренер київського Динамо.

Також Хацкевич заявив, що ще "рано говорити про лідерство, адже ми тільки стартували в групі. Все буде ясно тільки в грудні".

Нагадаємо, в першому турі групового етапу Ліги Європи Динамо з рахунком 3:1 на своєму полі переграло албанський Скендербеу.