Чемпіонат Німеччини. Баварія сенсаційно зазнала розгрому, кривдник Десни вдруге поспіль втратив очки

27 вересня 2020, 21:00

В рамках другого туру чемпіонату Німеччини Баварія вдома сенсаційно програла Хоффенхайму 4:1, а Вольфсбург зіграв унічию з Фрайбургом — 1:1.

Уже на 26-й хвилині Баварія поступалася Хоффенхайму 0:2. До переви мюнхенцям вдалося відквитати один гол, але в другому таймі господарі відправили у ворота Баварії ще два м’ячі.

Баварія зазнала першої поразки з грудня 2019 року, коли поступилася менхенгладбахській Боруссії (1:2).

У ще одному матчі дня Вольфсбург, який вибив чернігівську Десну з кваліфікації Ліги Європи, зіграв унічию з Фрайбургом. «Вовки» набрали лише два очки у стартових двох турах.

Результати матчів:

Хоффенхайм — Баварія — 4:1
Голи: Бічакчіч, 16, Даббур, 26, Крамаріч, 77, 90+2 (пен) — Кімміх, 36

Фрайбург — Вольфсбург 1:1
Голи: Петерсен, 11 — Брекало, 42

Myscore.com.ua

Напередодні в другому турі Бундесліги Боруссія Дортмунд програла Аугсбургу (0:2), а Шальке поступився Вердеру (1:3).