Гол і асист Коноплянки не допомогли Шальке обіграти аутсайдера Бундесліги - відео

22 квітня 2018, 21:45

У неділю, 22 квітня, відбулися два заключні матчі 31-го туру чемпіонату Німеччини з футболу.

Шальке не зміг на чужому полі обіграти абсолютного аутсайдера - Кельн. За 23 хвилини на старті гельзенкірхенці забили два м'ячі, і в обох взяв участь український півзахисник Євген Коноплянка. Спочатку українець асистував Бреєлю Емболо.

А на 23-й хвилині Коноплянка відзначився сам.

Наприкінці першого тайму в українця також був вихід один на один з воротарем, але реалізувати цей шанс він не зумів. Шальке не втримав перевагу над суперником і зіграв в цьому матчі внічию 2:2.

Шальке продовжує йти другим у турнірній таблиці Бундесліги, випереджаючи дортмундську Боруссію на два очки.

Кельн - Шальке 2: 2
Голи: Бітенкур, 26, Ріссі, 83 - Емболо, 5, Коноплянка, 23

В іншому матчі ігрового дня Аугсбург на своєму полі розібрався з Майнцем.

Аугсбург - Майнц 2:0
Голи: Грегоріч, 29, Фіннбогасон, 90+2

Нагадаємо, напередодні в матчах чемпіонату Німеччини розгромні перемоги здобули Баварія та дортмундська Боруссія.