Гол Зозулі допоміг його клубу перемогти в матчі іспанського чемпіонату - відео

3 листопада 2018, 00:29

Український нападник Роман Зозуля забив гол у матчі іспанської Сегунди, в якому його Альбасете обіграв Хімнастік з рахунком 2:0.

На 16-й хвилині гри Зозуля став співавтором забитого м'яча, який був записаний на автогол Рауля Альбентоси. Через п'ять хвилин українець забив уже сам ефектним ударом через себе.

У підсумку, Альбасете переміг з рахунком 2:0 і піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці Сегунди.

Зозулю замінили на 82-й хвилині матчу.

У поточному сезоні Зозуля провів за Альбасете 11 матчів у Сегунді, в яких забив три голи і віддав дві результативні передачі.

У липні цього року український нападник Роман Зозуля уклав новий контракт з Альбасете після завершення попередньої угоди.

Раніше Зозуля заявив про те, що хоче залишитися в Альбасете. Футболіст зізнався, що він і його родина в захваті від однойменного міста, де базується його клуб, зазначивши дружелюбність місцевих людей і прихильність фанатів.

Пізніше Альбасете запропонував форварду новий контракт. У січні повідомлялося, що клуб відхилив пропозицію в розмірі п'яти мільйонів євро за гравця. Однак залишилося невідомим, хто саме був готовий заплатити цю суму.