Провокував фанатку. Зірка Бундесліги нарвався на непристойний жест після забитого голу — відео

28 листопада 2021, 11:55
Холанд повернувся на поле (Фото:REUTERS/Friedemann Vogel)

Нападник Борусії Д Ерлінг Холанд потрапив у комічну ситуацію в матчі 13-го туру німецької Бундесліги проти Вольфсбурга (3:1).

Холанд у другому таймі повернувся на поле після травми, а на 81-й хвилині норвежець забив 10-й м'яч у сезоні та остаточно поховав надії господарів на порятунок.

Після гола лідер атак Борусії Д підбіг до трибуни і пальцем вказав на одну з фанаток Вольфсбурга – та не розгубилася та відповіла зірковому футболістові непристойним жестом.

Холанд із гумором відреагував на цю історію. Після матчу форвард у Twitter оцінив роботу оператора, який встиг зафіксувати усі події цього конфлікту.

Норвежець у матчі з Вольфсбургом побив рекорд Бундесліги – у 21 рік він став наймолодшим футболістом в історії чемпіонату Німеччини з 50 забитими голами.

Раніше Ерлінг Холанд потрапив у курйозну ситуацію – після матчу Ліги чемпіонів під час інтерв'ю його поцілував одноклубник Борусії Д Джуд Беллінгем.

Редактор: Іван Мартинов