Восьмий гол у чотирьох матчах новачка Боруссії не допоміг їй уникнути сенсаційного вильоту з Кубка Німеччини

5 лютого 2020, 00:46

Боруссія Дортмунд припинила боротьбу у Кубку Німеччини, несподівано програвши Вердеру з рахунком 2:3 на стадії 1/8 фіналу, а нападник «джмелів» Ерлінг Холанд забив черговий гол.

Холанд відзначився на 67-й хвилині при рахунку 2:0 на користь Вердера. Норвезький форвард розстріляв ворота бременців з близької відстані, замкнувши навіс Брандта.

Щоправда, інтрига у матчі тривала недовго і вже через три хвилини Рашіца знову відновив перевагу Вердера у два м’ячі. На 78-й хвилині Рейна знову скоротив розрив у рахунку, але клуб із Бремена таки втримав перемогу і пробився у чвертьфінал Кубка Німеччини.

Холанд забив вісім голів у чотирьох стартових матчах за Боруссію Дортмунд. Цікаво, що у жодному матчі нападник не зіграв повний матч.

Вердер — Боруссія Дортмунд 3:2
Голи: Зельке, 16, Біттенкур, 30, Рашіца, 70 — Холанд, 67, Рейна, 78

На днях Ерлінг Холанд відзначився дублем у матчі 20 туру чемпіонату Німеччини проти Уніон Берлін (5:0), забивши свій сьомий гол у стартових трьох матчах за Боруссію Дортмунд.

Наприкінці 2019 року Ерлінг Холанд перейшов у Боруссію Дортмунд із Зальцбурга, підписавши контракт на 4,5 роки.