Встановив рекорд. Новачок Боруссії Дортмунд забив сім голів у трьох стартових матчах за клуб — відео

1 лютого 2020, 20:44

Новачок Боруссії Дортмунд Ерлінг Холанд відзначився дублем у матчі 20 туру чемпіонату Німеччини проти Уніон Берлін (5:0).

Форвад вийшов у стартовому складі і відзначився уже на 18-й хвилині, подвоївши перевагу дортмундців, оскільки за п’ять хвилин до цього Джейдон Санчо відкрив рахунок.

Другий гол Холанд забив на 76-й хвилині, встановивши розгромний рахунок 5:0. Для норвезького нападника цей гол став сьомим у трьох стартових матчах за дортмундську команду, що стало рекордом чемпіонату Німеччини.

Холанд став першим гравцем в історії Бундесліги, який забив сім голів у трьох стартових матчах за клуб.

Голи Холанда дивитись на 0:55 та 3:32

У попередньому матчі Холанд забив два голи у ворота Кельна (5:1), а перед цим оформив хет-трик у дебютному матчі за Боруссію Дортмунд проти Аугсбурга (5:3).

Наприкінці 2019 року Ерлінг Холанд перейшов у Боруссію Дортмунд із Зальцбурга, підписавши контракт на 4,5 роки.