Канада розгромно програла Хорватії та втратила шанси на плей-оф ЧС-2022 — відео

27 листопада 2022, 20:00
Хорватія ще не гарантувала собі місце в 1/8 фіналу (Фото:REUTERS/Marko Djurica)

Збірна Канади поступилася команді Хорватії з рахунком 1:4 у другому турі чемпіонату світу з футболу та втратила шанси на вихід в 1/8 фіналу.

Канада першою відкрила рахунок, коли уже на 2-й хвилині Девіс головою замкнув у ворота навіс із флангу.

Втім Хорватії ще у першому таймі вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. На 36-й хвилині Крамарич із гострого кута влучно пробив у дальній кут, а ще через 8 хвилин Лівая завдав більярдного удару здалеку.

На 70-й хвилині Крамарич ударом низом поцілив у кут воріт канадців та оформив дубль, а крапку в матчі в компенсований час поставив Майєр.

Хорватія набрала 4 очки, але ще не гарантувала собі вихід у 1/8 фіналу, тоді як Канада втратила шанси на плей-офф.

Хорватія — Канада 4:1
Голи: Крамарич, 36, 70, Лівая 44, Маєр, 90+4 — Девіс, 2