«Росія потонула». Реакція хорватських ЗМІ на ключову перемогу над Росією, яка вивела їхню збірну на ЧС-2022

15 листопада 2021, 19:40
Хорватія тріумфує — Росія в смутку (Фото:Instagram)

У хорватської преси після перемоги місцевої збірної над Росією (1:0) у лобовому матчі за вихід на чемпіонат світу в Катарі з’явилося достатньо приводів для іронії.

Ключовий момент матчу в Спліті стався на 81-й хвилині, коли захисник збірної Росії Федір Кудряшов забив у власні ворота і вивів Хорватію на мундіаль.

Хорватська щоденна газета Vecernji list вийшла зі знущальним заголовком — «Спасибі, Росія». Зрозуміло, акцент зроблено на цей «самостріл» від російського футболіста.

Vecernji list

Портал Sportske Novosti так і написав — «Дякуємо, Федоре!». Місцеві журналісти дивуються, що ключову помилку в матчі припустився найдосвідченіший російський футболіст. З іншого боку, 13-й номер на спині 34-річного Кудряшова натякав, що щось подібне з ним може статися.

Sportske Novosti

Одне з найбільших видань Спліту Slobodna Dalmacija вийшло із заголовком «Росія потонула». Тут одночасно і про поразку команди Валерія Карпіна у ключовому матчі та відборі, і натяк на важкі погодні умови, в яких проходив матч.

Роісся24/Facebook

Vijesti online у своєму огляді матчу також зробило наголос на Кудряшова і доленосний удар по власних воротах наприкінці другого тайму. Хорвати не соромляться визнавати — на чемпіонат світу їх вивела помилка суперника.

Vijesti online

Раніше в Мережі показали роздягальню збірної Росії після поразки від Хорватії — футболісти гостей залишили по собі розкидані по підлозі пляшки, серветки та інше сміття.

Редактор: Іван Мартинов