Хорватія перемогла Шотландію та не дозволила Україні вийти в 1/8 фіналу Євро-2020 — відео

23 червня 2021, 00:00

Збірна України поки що залишається без путівки в 1/8 фіналу Євро-2020 після перемоги Хорватії над Шотландією з рахунком 3:1, адже в цьому матчі їй потрібна була нічия.

Господарі могли вийти вперед вже на 6-й хвилині, коли Адамс не дотягнувся до м’яча після подачі Макгінна, а голкіпер перевів навіс на кутовий.

Однак саме балканці відкрили рахунок під кінець чверті години гри. Це Перішич головою скинув під удар Влашичу, який точно пробив у ближній кут.

Господарі поля змогли відновити рівновагу в кінці першого тайму, коли Віда вибив прямо в ноги Макгрегору, а той красивим ударом поклав м’яч у кут воріт.

На початку другого тайму кожна з команд могла вийти вперед, але це знову вдалося Хорватії - це Модріч з-за меж штрафного ударом в один дотик відправив м’яч у дев’ятку.

Остаточну крапку в грі поставив Перішич, який головою відправив м’яч під дальню стійку після навісу Модріча.

Таким чином Хорватія вийшла до 1/8 фіналу турніру з другого місця. Також з цієї групи з першої позиції вийшла Англія, яка обіграла 1:0 Чехію — та пробилася туди ж з третього рядка групи.

Тeпeр доля збірної України залежить від результатів поєдинків у групах E і F. Потрібна:

— перемога однієї з команд в матчі Словаччина — Іспанія (остання повинна виграти з рахунком менше 3:2), а також нічия або перемога Швеції в матчі з Польщею;