Гравець збірної України класним голом допоміг своїй команді перемогти в чемпіонаті Бельгії - відео

16 грудня 2018, 22:33

Півзахисник збірної України та бельгійського Генка Руслан Малиновський забив гол у ворота Остенде у  матчі 19 туру чемпіонату Бельгії та допоміг своїй команді здобути перемогу.

Малиновський відкрив рахунок у матчі на 33-ій хвилині, завдавши класного удару здалеку. У другому таймі на 74-ій хвилині нападник Мбвана Самата забив другий гол у ворота Остенде, встановивши остаточний рахунок 2:0 на користь Генка.

Гол Малиновського

Генк після 19 турів чемпіонату Бельгії має в своєму активі 42 очки та очолює турнірну таблицю.

У цьому сезоні Руслан Малиновський провів за Генк 29 матчів у всіх турнірах, у яких забив 11 голів.

Раніше з'явилась інформація, що Руслан Малиновський може продовжити кар'єру в італійській Ромі. Також ЗМІ повідомляли про те, що гравець збірної України веде переговори з Міланом, але згодом агент гравця Сергій Серєбрєнніков заявив, що Малиновський залишиться в Генку до літа.