Гвардіола назвав Зінченка найкращим у складі Манчестер Сіті

31 грудня 2018, 00:38

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола похвалив гру українського півзахисника Олександра Зінченка у матчі 20 туру англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона (3:1).

Олександр Зінченко невдало зіграв на 37-ій хвилині, втративши м'яч на власній половині поля, після чого Саутгемптон забив гол у ворота Манчестер Сіті і зрівняв рахунок. Але до кінця тайму українець реабілітувався, віддавши гольовий пас на Серхіо Агуеро, який зробив рахунок 3:1.

Як інформує офіційний сайт Манчестер Сіті, Гвардіола відзначив реакцію Зінченка на свою помилку, після якої Саутгемптон зрівняв рахунок і закликав гравців повчитися в українця.

"Подивіться, як Зінченко відреагував на помилку. Він не знітився. Він продовжував допомагати команді і був найкращим гравцем на полі", - сказав Гвардіола.

Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко у матчі 20 туру англійської Прем'єр-ліги проти Саутгемптона віддав гольовий пас і припустився помилки, яка призвела до голу у ворота "містян".

Манчестер Сіті переміг Саутгемптон з рахунком 3:1 і повернувся на друге місце чемпіонату Англії.