Хвилина запізнення - штраф. Український півзахисник розповів про порядки в німецькому клубі

25 грудня 2016, 19:09
Півзахисник Байєра і збірної України Владлен Юрченко розповів про суворі правила, які діють в німецькому клубі

"Будь-яка хвилина запізнення – це штраф. З недавніх пір заборонили користуватися телефонами при вході на стадіон. Тренер сказав, що штрафувати не буде, але на поле не випустить", - наводить слова Юрченко сайт телеканалу Футбол 1.

Також півзахисник розповів, що в клубі штрафують за запізнення на різні заходи, а також, якщо, наприклад, забув бутси після тренування.

Крім цього Юрченко розповів, що спілкується в Німеччині з півзахисником Шальке Євгеном Коноплянкою, проте гравцям зустрінеться досі так і не вдалося.

Раніше півзазисник оцінив форму своєї команди на поточний момент.

Напередодні Юрченко провів перший повний матч в складі свого клубу. Байєр зіграв внічию з Кельном - 1:1.

Перед цим Юрченко забив гол у ворота Монако в Лізі чемпіонів, чим допоміг своєму клубу вийти ⅛ турніру.