Зоря здобула першу перемогу в новому сезоні української Прем'єр-ліги — відео

2 серпня 2021, 21:30

Луганська Зоря на виїзді обіграла Інгулець із Петрового з рахунком 5:1 у матчі другого туру української Прем'єр-ліги.

Героєм зустрічі став півзахисник Зорі Владислав Кочергін, який уже в дебюті гри протягом двох хвилин оформив дубль. На початку другого тайму хавбек забив третій м’яч у ворота господарів, оформивши хет-трик.

На 75-й хвилині Сітало подарував Інгульцю надію на позитивний результат, яка швидко згасла після того як Крістіан знову зробив рахунок розгромним, а наприкінці матчу Фрімпонг поставив крапку — 5:1.

Ця перемога стала першою для Зорі в новому сезоні УПЛ, а Інгулець зазнав другої поразки поспіль.

Інгулець — Зоря 1:5
Голи: Сітало, 75 — Кочергін, 6, 7, 51, Крістіан, 82, Фрімпонг, 90+2

УПЛ

У першому турі УПЛ Зоря несподівано поступилася Олександрії (0:1).

Повідомлялося, що суперником Зорі у плей-офф кваліфікації Ліги Європи буде переможець пари Рапід (Австрія) — Анортосіс (Кіпр).